Od pomysłu do realizacji
Realizacja pomysłu i przekuwanie go w biznes to nasza specjalność. Dzięki wieloletniej praktyce, fachowemu doradztwu i profesjonalnej pomocy naszych ekspertów Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków pomógł wprowadzić na rynek wiele produktów, które są dziś dostępne na sklepowych półkach w kraju i zagranicą. Każdy kosmetyk podlega serii badań dostosowanych do rodzaju oraz funkcji produktu, rygorystycznej analizie toksykologicznej składników, a co za tym idzie ‒ raporcie bezpieczeństwa produktu kosmetycznego zgodnym z aktualnymi wymaganiami prawnymi Unii Europejskiej. Nasz Instytut ma odpowiednie narzędzia, żeby realizować tego typu działania.
Doświadczenie
Jesteśmy polskim instytutem badawczym działającym na rynku od ponad 25 lat i profesjonalnym partnerem biznesowym w zakresie oferowanych usług.
Nasza specjalność to opracowywanie kompleksowych pakietów badań kosmetyków i analiz niezbędnych do wprowadzenia produktu na rynek Unii Europejskiej. Wieloletnie doświadczenie instytutu i pracujących w nim ekspertów oraz zawodowe i naukowe osiągnięcia dr Piotra Kozieja dają nam ugruntowaną pozycję na rynku i umożliwiają realizację projektów dla najbardziej wymagających Klientów. Zarówno tych działających już
w branży, jak i nowicjuszy. Wykonywane przez nas badania nadzorują renomowani eksperci dysponujący najnowszymi technologiami i nowoczesnym sprzętem. Wszystkie badania wykonywane są zgodnie z metodologią wyznaczoną przez Farmakopeę Europejską, Cosmetics Europe, Food and Drug Administration oraz wytycznymi Unii Europejskiej. Gwarantujemy profesjonalizm i skuteczność.
Współpraca szyta na miarę
Każdy pomysł wymaga realizacji dopasowanej do potrzeb Klienta i rynku. Dlatego w naszej wieloletniej praktyce zawsze staramy się być parterem, a nie tylko ekspertem i usługodawcą. Zakres przeprowadzanych badań i ich specyfika są każdorazowo dostosowywane do rodzaju produktu i modyfikowane zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Możemy zrobić wszystko za Ciebie albo doradzić, jak z sukcesem sfinalizować realizację danego pomysłu. Oprócz standardowych testów oferujemy też testy przygotowywane indywidualnie (np. dla produktów specjalnego przeznaczenia).
Badania wykonywane przez Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków gwarantują bezpieczeństwo wyrobu oraz zgodność jego dokumentacji z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami prawnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę, poczynając od harmonogramu prac, przez dostosowanie składu i zbadanie Twojego produktu, aż po termin wprowadzenia go na rynek. Gwarantujemy pełną poufność powadzonych działań i wyników badań. Zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.
Kontakt
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków ul. Czerniakowska 58 00-717 Warszawa