O nas
Poznaj nas
Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Na rynku działamy od 1991 roku, stale się rozwijamy i poszerzamy nasze kompetencje. Nie spoczywamy na laurach i codziennie podejmujemy nowe i ciekawe projekty, bo nie boimy się wyzwań. Dla nas określenie „niemożliwe” nie istnieje, gdyż praca stała się naszą pasją. Całkowicie angażujemy się w każde zlecenie, które mamy przyjemność realizować. Doradzamy zarówno osobom, które przychodzą do nas z konkretnymi projektami, jak i tym, które chcą wcielić w życie swój nietuzinkowy pomysł. Zadowolenie Klientów to dla nas najwyższe wyróżnienie.
Dr Koziej
Nasza oryginalna metodyka badań została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe i naukowe dr Piotra Kozieja, który w 2003 roku, jako pierwszy Polak na świecie, uzyskał tytuł Safety Assessora.
Doktor Piotr Koziej jest autorem 8 wynalazków z dziedziny kosmetologii oraz chemii aminokwasów zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym RP a także biegłym sądowym Sądu Okręgowego w Warszawie w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych. To człowiek, który potrafi przełożyć swoją wiedzę teoretyczną i merytoryczną, popartą ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, bezpośrednio na praktykę technologii i dostosowanie do trendów światowych branży kosmetycznej. Jako farmaceuta cechuje się niezwykłą dbałością o detale, precyzja wykonania oraz doskonała orientacja w najbardziej aktualnych ustaleniach naukowych dotyczących budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry.
Doktor Piotr Koziej pozostaje w bliskich relacjach biznesowych z wieloma specjalistami ze świata medycyny, farmacji i kosmetologii, ponieważ zdaje sobie sprawę, jak ważne jest stałe podążanie za nowymi technologiami i trendami. Dzięki możliwości studiowania w renomowanych placówkach polskich i zagranicznych zyskał kompleksowe podejście do dziedziny, którą się zajmuje i której poświecił całe życie zawodowe. Dla wielu jest nauczycielem i mentorem, doskonałym znawcą prawa kosmetycznego, standardów europejskich. Jest człowiekiem godnym zaufania. Przepisem na niekwestionowany sukces, który odniósł, jest ‒ jak sam mówi ‒ ciągły rozwój i chęć dalszego poznawania.
Certyfikacja ISO 9001:2015 oraz ISO 17025:2018-02
Laboratorium Dr Koziej posiada wdrożone Systemy Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz ISO 17025:2018-02 potwierdzone certyfikatami odpowiednio przez TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. oraz akredytacją przez Polskie Centrum Akredytacji. Zakres certyfikatów obejmuje procedury zarządzania wewnętrznego w Laboratorium, co bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych badań produktów kosmetycznych i świadczonych usług. Pozytywna weryfikacja procesów dokonywana przez akredytowaną jednostkę certyfikującą jest dowodem wysokiej jakości badań, a także dbałości o wysoki stopień zadowolenia i potrzeby Partnerów Handlowych oraz użytkowników końcowych produktów kosmetycznych.
Co nas wyróżnia?
• doświadczenie • precyzyjna ocena sytuacji wyjściowej • doradztwo na każdym poziomie współpracy • realistyczny biznesplan i harmonogram działań • pełne zaangażowanie ze strony naszego zespołu • usługi na najwyższym poziomie!
Kontakt
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków ul. Czerniakowska 58 00-717 Warszawa