O nas
Poznaj nas

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Na rynku działamy od 1991 roku, stale się rozwijamy i poszerzamy nasze kompetencje. Nie spoczywamy na laurach i codziennie podejmujemy nowe i ciekawe projekty, bo nie boimy się wyzwań. Dla nas określenie „niemożliwe” nie istnieje, gdyż praca stała się naszą pasją. Całkowicie angażujemy się w każde zlecenie, które mamy przyjemność realizować. Doradzamy zarówno osobom, które przychodzą do nas z konkretnymi projektami, jak i tym, które chcą wcielić w życie swój nietuzinkowy pomysł.
Zadowolenie Klientów to dla nas najwyższe wyróżnienie.

Dr Koziej
Nasza oryginalna metodyka badań została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe i naukowe dr Piotra Kozieja, który w 2003 roku, jako pierwszy Polak na świecie, uzyskał tytuł Safety Assessora.

Doktor Piotr Koziej jest autorem 8 wynalazków z dziedziny kosmetologii oraz chemii aminokwasów zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym RP a także biegłym sądowym Sądu Okręgowego w Warszawie w dziedzinie toksykologii produktów kosmetycznych. To człowiek, który potrafi przełożyć swoją wiedzę teoretyczną i merytoryczną, popartą ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, bezpośrednio na praktykę technologii i dostosowanie do trendów światowych branży kosmetycznej. Jako farmaceuta cechuje się niezwykłą dbałością o detale, precyzja wykonania oraz doskonała orientacja w najbardziej aktualnych ustaleniach naukowych dotyczących budowy, funkcjonowania i łączenia substancji chemicznych oraz anatomii i fizjologii skóry.

Doktor Piotr Koziej pozostaje w bliskich relacjach biznesowych z wieloma specjalistami ze świata medycyny, farmacji i kosmetologii, ponieważ zdaje sobie sprawę, jak ważne jest stałe podążanie za nowymi technologiami i trendami. Dzięki możliwości studiowania w renomowanych placówkach polskich i zagranicznych zyskał kompleksowe podejście do dziedziny, którą się zajmuje i której poświecił całe życie zawodowe. Dla wielu jest nauczycielem i mentorem, doskonałym znawcą prawa kosmetycznego, standardów europejskich. Jest człowiekiem godnym zaufania. Przepisem na niekwestionowany sukces, który odniósł, jest ‒ jak sam mówi ‒ ciągły rozwój i chęć dalszego poznawania.

Co nas wyróżnia?

• doświadczenie

• precyzyjna ocena sytuacji wyjściowej

• doradztwo na każdym poziomie współpracy

• realistyczny biznesplan i harmonogram działań

• pełne zaangażowanie ze strony naszego zespołu

• usługi na najwyższym poziomie!

Kontakt
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Dr Koziej
Instytut Badań
Kosmetyków
ul. Czerniakowska 58
00-717 Warszawa